loading...

Custom Tailored Trailers

Rozwiązania na miarę największych oczekiwań

Działalność specjalistycznych firm transportowych bazuje na zindywidualizowanych i unikatowych rozwiązaniach. My to doskonale rozumiemy. Nasza firma od zawsze stara się być dla Państwa partnerem w poszukiwaniu i dostarczaniu najlepszych rozwiązań. W DEMARKO dla każdego Klienta stworzymy naczepę, która będzie dostosowana do jego specjalistycznych potrzeb.

Na co dzień tworzymy unikatowe i jednostkowe projekty dostosowując je do wymagań Klientów, m.in. pod względem terenu w jakim będzie wykorzystywana naczepa, maszyn lub towarów, które będzie przewoziła, a także udogodnień dla użytkowników, czyli kierowców. Punktem wyjścia są projekty naszych naczep standardowych. Na ich podstawie możemy zdudować niemal każdy, nawet najbardziej wymagający wariant.

Nasi konstruktorzy dbają o to, by naczepa była zgodna z oczekiwaniami Klienta oraz spełniała wszystkie normy i standardy Unii Europejskiej. Już na etapie projektowania wykonujemy szereg wirtualnych symulacji i testów, które pozwalają doskonale przygotować projekt jeszcze zanim wejdzie w fazę produkcji.

Do tej pory wyprodukowaliśmy już ponad 600 naczep z modyfikacjami na specjalne zamówienie Klienta. Każda nowa modyfikacja to kolejny krok w rozwoju naszej firmy, a także poszerzenie możliwości transportowych naszych Klientów, którzy powracają do nas z coraz nowszymi projektami.