loading...

Aktualności

IAA 2018

DEMARKO na Międzynarodowych Targach
IAA 2018

Już wkrótce cały świat motoryzacji użytkowej spotka się w jednym miejscu. Na powierzchni ponad 270 tysięcy metrów kwadratowych, ponad 2000 wystawców, w tym DEMARKO Special Trailers, zaprezentuje swój wielki potencjał na targach IAA 2018, które odbędą się w Hannowerze w dniach od 20 do 27 września br.

IAA to wiodące międzynarodowe targi transportu, logistyki i mobilności. Powstały z myślą o zwiększeniu efektywności transportu, poprawie stanu ochrony środowiska oraz zwiększenia bezpieczeństwa w branży motoryzacyjnej. Prezentacje targowe ponad 2000 firm zostaną wzbogacone w różnego rodzaju wykłady, jazdy próbne i pokazy specjalne. DEMARKO Special Trailers zaprezentuje na nich trzy swoje pojazdy oraz przedstawi pełne portfolio marki. Pokaże także innowacje, które już po targach zaprezentuje szerszej publiczności.

Targi IAA odbywają się co dwa lata. Kierowane są do producentów i dystrybutorów samochodów ciężarowych, ciężarówek, autobusów i pojazdów specjalnych, a także przyczep, kontenerów i przedstawicieli logistyki transportu. Każdego roku targi odwiedza ok. 250 tysięcy gości i ponad 2000 dziennikarzy z całego świata.

Informacje dla odwiedzających: https://www.iaa.de/en/visitors/
Miejsce Targów: Hannover, Exhibition Center
Data: 20-27.09.2018 r.
Godziny: 9.00 – 18.00